یخچال های ایستاده

تاریخ ارسال : 1400/06/06

تولید انواع یخچال های صنعتی ایستاده تک درب دو درب سه درب چهار درب و شش درب توسط صنایع برودتی یخچالسازان


یخچال ایستاده صنعتی باعث حفظ سلامت مواد غذایی میشود و در آشپزخانه های صنعتی کافی شاپ هتل رستوران و… استفاده می‌شود و این قبیل یخچال ها با استانداردهای خانگی متفاوت هستند زیرا مواد غذایی و خوراکی را به مدت طولانی تری نگهداری می کنند و در آشپزخانه های بزرگ آشپزخانه های صنعتی مناسب با نیاز های مختلف در انواع متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرند و از مهمترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی به حساب می آید.

یخچال های ایستاده که به عبارت دیگر به آن ها یخچال های فروشگاهی می گویند دسته ای ازیخچال های صنعتی هستند که کاربرد های متفاوتی در جامعه دارند.

دلیل پرطرفدار بودن این یخچال ها طراحی جذاب آن ها است.

این یخچال ها در مدل هایی تولید می شوند که در ابعاد یکدیگر را متمایز از هم می کنند، این یخچال ها در ابعاد 60، 70، 90، 120، 150 و 200 متر به صورت تک درب، دو درب، سه درب، چهار درب و شش درب طراحی و تولید می شوند.

یخچال ایستاده تک درب
یکی دیگر از انواع یخچال های ایستاده صنعتی یخچال ایستاده تک درب هستند که در دو نوع عرض ۶۰ و عرض ۷۰ سانتی متر ساخته می شوند.

یخچال ایستاده ارزش سانت ۶۰ سانت و عرض ۷۰ سانت از نظر کارایی هیچ تفاوت زیادی ندارند و تنها تفاوتی که دارد این است که مشتری هنگام خرید این دستگاه با توجه به فضای موردنظر فروشگاهی خود یخچال را خریداری می کند تا به مشکل بر نخورد.

این یخچال های تک در به دلیل عرض کمشان بهترین گزینه برای فضا های کوچک هستند و یکی از مهم ترین کاربرد های آن که همه ی ما آن را دیده ایم نگهداری نوشیدنی آب معدنی نوشابه و … است که در فروشگاه ها و فست فود ها از این یخچال ها به این منظور استفاده می شود.

به این مدل یخچال های یخچالسازان یخچال رستورانی یخچال سوپر مارکتی و یخچال نوشابه نیز می گویند به این دلیل که در این مکان ها به دلیل محدودیت فضایی بیشتر استفاده می شوند زیرا این یخچال ها دارای ابعاد کوچک ترین نسبت به دیگر یخچال های صنعتی هستند.

یخچال های دو ، چهار درب ایستاده صنعتی
شما عزیزان برای نگهداری محصولات خود نیاز به دستگاه های برودتی دارید که درجه حرارت مناسب را به شما ارائه دهند، صنایع برودتی یخچال سازان توانسته تولید یخچال صنعتی در ابعاد ۱۱۵، ۱۲۰ و ۱۵۰ سانتی متری به دو نوع یخچال ایستاده دو درب و یخچال ایستاده چهار درب برای استفاده در سوپرمارکت، پروتئینی، میوه فروشی، قصابی، داروخانه، سبزی فروشی، گل فروشی و… را با کیفیت عالی و مطلوب با توجه به نیاز و سلیقه مشتری و همچنین با در نظر گرفتن متراژ فروشگاه تولید کند و بهترین و مناسب ترین یخچال ایستاده را با بهترین و مرغوب ترین متریال با طول عمر بالا و در مدت زمان کم ساخته و ارسال کند.

یخچال های سه و شش درب ایستاده
یخچال های سه در و شش در فروشگاهی که به یخچال های صنعتی یا تجاری نیز معروفند، از جمله وسایلی هستند که حتی برای راه‌اندازی یک سوپر مارکت کوچک نیز به آن نیاز دارید. در واقع کاربرد این یخچال ها در هر فروشگاه و مغازه‌ای که با مواد خوراکی سروکار دارد، غیر قابل چشم‌پوشی است.

این یخچال های صنعتی که به دو نوع 3 درب و 6 درب در متراژ 200 سانتی متر و در دو نوع پشت بسته و دو طرف نما  طراحی و تولید می شوند این یخچال ها در رستوران ها هتل‌ها کافی شاپ و… مورد استفاده قرار می گیرد.

بر روی یخچال ویترینی  ۲ متری موتورهای با قدرت بالایی نصب می کنند تا بتواند سرمایه لازم برای حجم زیادی از مواد غذایی که به سرعت فاسد می‌شوند را فراهم کند. همانطور که گفته شد این یخچال ها در ابعاد استاندارد ۲ متری تولید می شوند و برای نگهداری انواع نوشیدنی، موادغذایی، سبزیجات، محصولات  پروتئینی و بزنی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

https://yakhchalsazan.com/product-category/%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d8%b1%d9%88%d8%af%d8%aa%db%8c/%db%8c%d8%ae%da%86%d8%a7%d9%84/%db%8c%d8%ae%da%86%d8%a7%d9%84-%d8%a7%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af%d9%87/

صنایع برودتی یخچالسازان

صنایع برودتی یخچالسازان تولید کننده انواع یخچال و فریزر صنعتی

yakhchalsazan company

نویسنده

3

مقاله

1400/06/06

تاریخ ایجاد

لینک ها